MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZAMBROWIE

Logo MOK

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzenia się koronawirusa, a także z zachowaniem możliwie wysokiej troski o z drowie i życie ludzkie, pragnę wyrazić najwyższe uznanie dla wszystkich mieszkańców Miasta Zambrów, którzy aktywnie włączyli się w szlachetną inicjatywę szycia maseczek ochronnych.

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie zawsze docenia charytatywną pomoc i rozumie potrzebę włączania się w tego typu akcje dobroczynne. Tym samym, jako Dyrektor tejże jednostki kulturalnej, pragnę wyróżnić pochwałą panią Sylwię Korpalską- pracownika i instruktora Pracowni Tkaniny Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie za podjęcie inicjatywy i zaangażowanie przy szyciu ochronnych maseczek.

Zachęcam Wszystkich Państwa, którzy są w stanie przyłączyć się do tej niezwykle pięknej inicjatywy, do samodzielnego podjęcia się zadania, rozumiejąc, jak obecnie niezbędna jest wzajemna pomoc. W związku z decyzją o zamknięciu wszystkich instytucji kultury do odwołania, a także zakazie organizacji zgromadzeń powyżej 2 osób nie ma formalnych i prawnych możliwości przeprowadzenia tychże działań w ramach zajęć pracowni, z uwzględnieniem osób z zewnątrz. W związku z czym gorąco zachęcam do mobilizowania sił indywidualnych osób z zachowaniem należytej ostrożności.

Życząc dużo zdrowia i wytrwałości w tych trudnych dniach

Z poważaniem
Dyrektor
Miejskiego Ośrodka Kultury
w Zambrowie
Marta Konopka