MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZAMBROWIE

Logo MOK

INTERAKTYWNY MEGA-SHOW DLA CAŁEJ RODZINY - ROBOTRONS - NIEPOKONANI ANIOŁOWIE GALAKTYKI

Dzień dobry.
Szanowni Państwo, przesyłam informacje o spektaklu, którego będziemy grać w Zambrowie dnia 21.04.2023. Opis sztuki wraz z niezbędnymi linkami do wstawienia u Państwa na stronie Ośrodka Kultury oraz Facebook.

Zwiastun:

Opis sztuki:

🎭Mega-Show ROBOTRONS - Niepokonani Aniołowie Galaktyki🎎 - to nauka o kosmosie i układzie słonecznym, pokażemy z czego składa się nasz Wszechświat, a publiczność wraz z głównymi bohaterami będzie napotykać i rozwiązywać KOSMICZNE problemy! Każdy młody podróżnik będzie mógł, dzięki specjalnej darmowej aplikacji otwartej na telefonach wziąć udział w INTERAKTYWNYCH GRACH !! Co czeka widzów? Jest rok 2057. Podczas kolejnej wyprawy kosmicznej przez galaktykę, załoga statku i jego pasażerowie stają się zakładnikami znanego kosmicznego pirata - generała CRASHA. Pomysłowość, przebiegłość i podstępność generała zagrażają powodzeniu misji. W rezultacie zespół i pasażerowie ryzykują, że na zawsze pozostaną zawieszeni w przestrzeni kosmicznej, dryfując w nieznanej galaktyce. Po awaryjnym lądowaniu na jednej z niezidentyfikowanych planet, kapitan ALKIONA spotyka jej dziwnych mieszkańców, stalowych GIGANTÓW ROBOTRONSÓW. Łącząc siły, bez względu na wszelkie przeciwności, nasi BOHATEROWIE stawiają czoła generałowi by przywrócić nasz świat galaktyce. Czy Alkionie uda się przywrócić porządek we Wszechświecie ?? O tym dowiemy się w naszym spektaklu, na którego serdecznie zapraszamy.

UWAGA: - Spektakl przeznaczony dla rodzin z dziećmi powyżej 3 roku życia. Czas trwania 60 minut + bezpłatna sesja zdjęciowa z robotami po spektaklu !!