MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZAMBROWIE

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie

serdecznie zaprasza na

Randka w ciemno, na dwie pary – Norm Foster

MIEJSCE: Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2a

BILETY W CENIE: 75zł parter, 70zł loże do nabycia w KASIE KINA tel: 86 475 44 88

DATA SPEKTAKLU: 23.02.2014 r. godzina: 17.00

Autor: Norm Foster
Obsada (wymiennie):
Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Iza Trojanowska, Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska, Maria Dejmek

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?

Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa?

Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.